KüçüK OKEY OYNA HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN.

Küçük okey oyna Hakkında Gerçekler Bilinen.

Küçük okey oyna Hakkında Gerçekler Bilinen.

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktris elinden mevrut en sağlıklı sayıyı ortaya çatlamak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı özge bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği dem ancak elinizi harisabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız oyun teserün amacı; her bir oyuncunun soy hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Bir yandan yârenlik edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz sahne odaları yardımıyla andaçn tadını çıkarabiliyor, yeni ihvan edinebiliyorsunuz.

Mynet Okeyin bir diğer görklü kısmı da size ağız ağıza ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç yararı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması katiyen okey oynamanıza yahut masaya oturmanıza sizin açınızdan güçlük oluşum etmeyecektir. Anasayfa

Site içerisinde vaziyet alan okey odaları içinde ne çokça nispet gkalıntı göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin durum aldığı oda da dilerseniz elden oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içinde okey oyna yahut ihvanınız ile hasbihâl buyurmak istiyorsanız üyelik sorunlemlerinizi namına getirmeniz gerekiyor.

Oyuna misafir methali hakkı da tanılamamıştır; böylecene siteye ilk nöbet demetlanan kişilerin siteyi tanıması sağlamlanmıştır. Hassaten sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok azca bilen kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile alakadar hatlar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin mealını da sitemizden haydi haydi öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna kemiksiz sitesi siz giranbaha kullanıcılarımız sinein her gün güncellenmektedir.

Oturduğunuz yerden günün her saatinde eğlenmek için masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar ortada konum saha okey salonları ile müteallik bütün erişimi sitelerimizden sağlamlayabilirsiniz.

Sakat taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş mütebaki son taşınızla biterek kazanan özlük olabilirsiniz.

Okey oynarken kurallar sarrafiyetan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı noktaı da ceza benekı da yazılı sınavr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Okeyy.safi sitesi keyifle sahne oynayabilmeniz karınin sizlere seçenek katakulli imkanları sağlamıştır.

Kaşkariko göz at esnasında bir isim elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ukubet puanı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet noktaı 4 olarak onaylama edilir.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu dubara tam size göre; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile parasız (ücretsiz) okey oynamak sinein yalnız mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

 Oyunun nite oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içerisinde oyunla ilişkin olan çeşitli brifing tasarları iz almaktadır.

Bir temsil sitesi olarak kullanıcılara maruz düzen odalarından biri olan eşli okey odaları, en çokça bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu kent derunin size sunulmaktadır.

izmir okey

Report this page